Ādama un Aleksandras brauciens uz Sanktpēterburgu

Mazliet par braucienu uz centru “Prognoz”. Pēc konsultācijas pie neirologa Aleksandra Munkujeva, kurš ieteica mums doties uz šo centru Pēterburgā, mēs pakāpeniski sākām posties ceļā. Pateicoties labiem cilvēkiem, mēs spējām aizbraukt, lai izietu ārstēšanās kursu Ādamam un Aleksandrai.
Pirmajā dienā bija izmeklējumi pie speciālistiem. Varu pateikt vienu, ka varēju salīdzināt, ko tiešām nozīmē speciālists savā nozarē… Ādamam tika nozīmētas tādas procedūras kā: TOMATIS,MIKROPOLARIZĀCIJA, ABA TERAPIJA, veica elektroencelografiju, galvas smadzeņu, kakla, mugurkaula un asinsvadu dopleragrāfiju. Aleksandrai: TOMATIS, EEG NAKTS MONITORINGS. Mums tika noņemta LV uzstadītā epilepsijas esamība un izslēdza autismu, uzstādot citu diagnozi. Abi bērni ir runātspējīģi, tikai jāmeklē labs logopēds tepat Latvijā, kas spēs ikdienā intensīvi darboties ar Ādamu un Aleksandru.. Mēs būtu ļoti pateicīgi, ja kāds varētu mums ieteikt kādu labu logopēdu, kurš spētu palīdzēt maniem bērniem….
Es ļoti pateicos par doto iesēju. Liels paldies “Autisma atbalsta punktam Rēzeknē” par šī brauciena organizēšanu. Un milzīgs paldies visiem, kas ziedoja, kas rakstīja un zvanīja, paldies, ka bijāt ar mums arī brauciena laikā, interesējāties un atbalstījāt. Man prieks, ka labu cilvēku ir tik daudz, paldies, ka Jūs esat ar labām domām, vārdiem un darbiem…
Sarmīte Bodža, Ādama un Aleksandras mamma