ANNAS UN SOFIJAS PĒTERBURGAS STĀSTS!

Gribu dalīties iespaidos par to, kā Anna un Sofija aizbrauca uz neiroloģiskās rehabilitācijas kursu Sanktpēterburgas klīnikā “Doktrīna”. Klīnikā “Doktrīna” 2017. gadā mēs bijām bijuši divas reizes, un šis bija mūsu trešais brauciens.
Pirmajā dienā neirologs un logopēds veica visus nepieciešamos izmeklējumus un norīkoja ārstēšanu. Katrai meitenei bija savs ārstēšanas plāns.
Ārstēšanas un rehabilitācijas laikā Anna un Sofija izgāja trešo “Tomatis” kursu, trešo mikropolarizācijas kursu, kā arī masāžas, ārstnieciskās vingrošanas kursus, nodarbības ar logopēdu un smalkās motorikas speciālistu.
Rezultāti nelika uz sevi ilgi gaidīt!!!
Pirms brauciena meitenes runāja pa zilbēm, tagad var salikt vārdu pilnībā, dažreiz pat divus vārdus kopā. Viņas ir sākušas vairāk saprast runāto un veidot acu kontaktu.

Iepriekš Sofija neatsaucās uz savu vārdu un bija ļoti nemierīga, taču pēc ārstēšanas viņa ir sākusi atsaukties uz savu vārdu, kļuvusi mierīgāka, nebēg prom bez atskatīšanās. Abas meitenes ir kļuvušas daudz organizētākas.
Vēlos pateikties biedrībai “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” un visiem cilvēkiem, kas materiāli palīdzēja noorganizēt braucienu uz Sanktpēterburgu, kur mēs varējām saņemt augsti kvalificētu ārstu konsultācijas un reālu speciālistu palīdzību.
Ļoti patīkami zināt, ka apkārt ir tik daudz atsaucīgu un labu cilvēku. Visiem liels paldies!!!
Ar cieņu
Annas un Sofijas mamma