Ziemassvētku pasākums

23.decembra pēcpusdienā, kad aiz loga sitās lietus lāses un svētku sajūta bija aizkavējusies, jo ziema vēl negrasījās mūs iepriecināt ar sniegbaltu sniega sagšu, Ziemassvētku sajūtu radīja biedrība ”Autisma atbalsta punkts Rēzeknē”, kur īpašu paldies jāsaka biedrības vadītājai Sandrai un māmiņai Marinai par silti un mājīgi izrotāto zāli. Siltumu sirdī ienesa muzikālie priekšnesumi, kurus sniedza Ziemasevētku Muzikālā Apvienība. Šīs apvienības sastāvā visi dalībnieki ir gan Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas, gan Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas esošie un bijušie studenti – Ilze Grēvele (vokāls), Laura Reksne (vokāls), Iluta Igaune (flauta), Jānis Igaunis (klarnete), Jana Kuzmenkova (klavieres), Mārcis Lipskis (basģitāra), Juris Laizāns (sitaminstrumenti). Šogad Ziemassvētku muzikālā apvienība ar labdarības koncertiem uzstājās gan Rēzeknē, gan Ludzā, gan Preiļos, un, ar koncerta klausītāju ziedojumiem vēlējās palīdzēt arī Anastasijai Burovai, kura arī aktīvi apmeklē biedrības ”Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” pasākumus un nodarbības. Īpašs paldies ģitāristam, kurš spēja sadalīt savu instrumentu ar jaunajiem muzikantiem.

Bērnu teātra un mūzikas nodarbībās apgūto varēja vērot, gan skatoties izrādi „Vecīša cimdiņš”, gan klausoties bērnu sagatvotos muzikālos priekšnesumus, un katrs varēja noprast, cik neaprakstāmu enerģiju un darbu ieguldījuši režisors Andris Ušpelis un mūzikas skolotāja Iveta Ķepule.

Ziemassvētku vecītis biedrības bērniem bija sagādājis saldas dāvaniņas, radot prieku gan lieliem, gan maziem. Prieks bērnu acīs mirdzēja, dodoties kopīgās rotaļās ar vecākiem, kā arī Rēzeknes Sarkanā Krusta jauniešiem. Kopīgi našķojoties ar sarūpēto cienastu, gremdējāmies atmiņās par aizejošo gadu, par kopā paveiktajiem lielajiem un mazajiem sapņiem un ar turpmākām idejām raugoties Jaunajā 2017.gadā.

Atsevišķu Paldies sakām Saeimas deputātam Jānim Trupovniekam par to, ka, neskatoties uz savu aizņemtību, viņš atrada laiku, lai piedalītos mūsu pasākumā un veltīja vecākiem sirsnīgus vārdus.

Paldies bērniem un viņu vecākiem, kas ir bijuši ar mums kopā, piedalījušies nodarbībās, dāvājuši savu pozitīvo enerģiju sev apkārtējiem.

Nobeigumā Ādama, Aleksandras un Marka māmiņas Sarmītes iespaidi: „Tāpat kā pagājušajā gadā,arī šogad saņēmām ielūgumu no” Autisma atbalsta punkta Rēzeknē” apmeklēt Ziemassvētkiem veltīto pasākumu. Tā nu es ar abiem dēliņiem devos atpūsties,satikt cilvēkus,pavadīt atmiņā paliekošus mirkļus un izdaiļot šo dienu. Proti Ādams izvēlējās laiku labāk pavadīt klasē,kur viņam bija interesantāk,spēlēt spēles,izskrieties,izlēkāties,pabļaustīties kopā ar bērniem,bet mēs tomēr paguvām noklausīties pārs jaukas dziesmas,apsveikumus un saņemt saldās dāvanas no salaveča. Toties Marks izbaudīja visu pasākumu kopā ar drauğiem, piedalījās spēlēs,izklaidējās,neaizmirsa par dzejoli un pacienājās ar gardumiem pie svētku galda. Tā kā paldies par šiem mirkļiem un ceram satikties arī nākošajos Ziemassvētkos.”

Pasākumā bija un iespaidos dalījās logopēde Laura Bērziņa