KSENIJAS BRAUCIENS UZ PĒTERBURGU!

Gribētu padalīties ar savām atsauksmēm par mūsu braucienu med.centrā Doktrīnā Sankt- Pēterburgā,kur visi ārsti no visas sirds veic savu darbu.
Par šo centru mēs uzzinājām jau labu laiku atpakaļ, bet pieņēmām lēmumu braukt, pēc neirologa konsultācijas Rēzeknes autisma atbalsta punktā.
Jau pirmajā dienā mums bija veiktas visas nepieciešamās izmeklēšanas un konsultācijas. Logopēds un neirologs pēc izmeklējumu datiem nozīmējuši vajadzīgas procedūras un tad meitenes uz recepšena iedeva mums sarakstu uz nodarbībām nākamai dienai. Visi specialisti ir ļoti laipni, atsaucīgi un bezgala pacietīgi.
Visas procedūras vai nodarbības notiek vienā ēkā. Mums bija nozīmēti- tomatis terāpija, nodarbības ar logopēdu, masāža, ārstnieciskā fizkultūra, skābekļu terāpija, mikropolarizācija.
Centrā ir rotaļu istabiņa, aprīkota virtuves telpa, kafijas automāti, kā arī Vendena tipa ūdens aparāti. Pretī klīnikai ir laboratorija HELIX, ja gadījumā ir jānodod analīzes. 500m attālumā ir kafejnīcas, kur var pāēst, kā arī paņemt kaut ko līdzi. Dzīvojām mēs dzīvoklī, netālu no klīnikas.
Un galvenais – rezultāti…
Uz šo brīdi mēs sākam atkārtot daudz vairāk vārdu, parādījušies darbības vārdi, mēs jau veidojam mazus teikumus, uzlabojusies saprašana. Ar bērnu vieglāk strādāt, vairāk pacietības un uzmanības. Tieši mums uzlabojies miegs. Sakarā ar asinsvadu sašaurinājumu kakla rajonā, mums bija nozīmēta barokamera un masāža, ka ārī kraniosakrālā terapija. Braucot mājā uz asinsvadu doplerogrāfijas bija redzams, ka problēma ir atrisināta- asins cirkulācija normas robežās.
Meita vairāk un vairāk sāk spēlēt ar bērniem bērnudārzā. Logopēds, kas ar mums strādā, arī redz ļoti labas pārmaiņas. Tāda sajūta, ka meitas uzkrātais pasīvais vārdu krājums spruk ārā.
Es esmu ļoti priecīga, ka mums paveras šis lodziņš- redzam saulīti mūsu garajā tunelī. Mums vēl daudz jāstrādā, bet mēs neesam vieni un zinam kur vērsties pēc padoma.
Milzīgs paldies mūsu biedrībai „Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” par šo iespēju tikties ar augsti kvalificētiem ārstiem, specialistiem, kas brauc no ārzemēm! Par palīdzību un padomiem, braucot ar bērnu svešā pilsētā, par palīdzību, kārtojot nepieciešamos dokumentus! Paldies arī visiem cilvēkiem, kas palīdz atbalstīt finansiāli šos braucienus bērniem, kur tiek sniegta tiešām reāla palīdzība!
Ar cieņu, Ksenijas mamma