SĀKAM RITMA IZJŪTAS NODARBĪBAS AR NIKLĀVU LUCĀNU!

Beidzot, pateicoties biedrības “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” atbalstītājiem, mūsu biedrības biedriem būs pieejamas ritma izjūtas nodarbības pēc plaši pasaulē pielietotās “IN-TIME” metodikas, kas balstās uz bērna spēju saklausīt un iemācīties atdarināt dažāda veida skaņas un ritmus. Izrādās, ka, sdpēlējot bungas un cenšoties atdarināt un atkārtot pedagoga skaņas un ritmu, bērnam darbojas VISAS smadzeņu darbības zonas, jo nepieciešamas ļoti lielas koncentrēšanās spējas.
IN-TIME metodika ir tikai viena no metodēm, ko pielieto Sankt-Pēterburgas klīnikā “PrognozMed”, un kuru vēlamies ieviest mēs šeit pat Rēzeknē.
Jau tuvākajā laikā uz klīniku “PrognozMed” Pēterburgā dosies mūsu fizioterapeits Aivars Kaupužs, kur izies 2 nedēļu intensīvo apmācību kursu, kā rezultātā jau sākot ar šī gada decembri Rēzeknē varēs iziet arī BAK (Bioakustikās korekcijas) ārstniecisko 10 dienu kursu.
Biedrība “”Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” arī turpmāk plāno sūtīt uz Sankt-Pēterburgas klīniku “PrognozMed” mācībām arī citus mūsu speciālistus, tādā veidā apgūstot un piedāvājot tepat Rēzeknē arī citas plaši pielietojamās ārstnieciskās metodikas.
Velreiz vēlos pateikties biedrības “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” atbalstītājiem, kuri diemžēl arī šoreiz vēlējās palikt anonīmi, par iejūtību, sapratni un palīdzību mūsu ideju realizēšanā.