ULDA BRAUCIENS UZ SANKTPĒTERBURGU!

Šī gada augustā mums bija iespēja doties uz Krievijas klīniku “Doktrīna”uz atkārtotu divu nedēļu rehabilitācijas kursu. Ar jaunās dienas sākumu, ar jauniem spēkiem, nākamajā dienā mēs jau devāmies uz klīniku. Tajā pašā dienā apmeklējām neirologu, logopēdu, veicām EEG (Elektroencofologrammu) doplerogrāfiju galvas smadzeņu un kakla daļā, pēc kura mums tika norīkots procedūru kurss, kurš sastāvēja no:” Fast For Word” integrēta ar programmu Interactive metronome, TKMP (Mikropolarizācija) un ārstnieciskās fizkultūras un masāžas kurss. Katra nodarbība nesa mums nelielus uzlabojumus, kas kopumā ir liels atspēriens turpmākai attīstībai. Pēc rehabilitācijas kursa Uldim ir sastādīts rekomendāciju saraksts tālākai veselības uzlabošanai: medikamentu kurss, regulāras fiziskās nodarbības, logopēds, mūzikas terapijas un konsultācijas pie citiem speciālistiem.
Kopumā pēc diviem braucieniem uz klīniku, zēnā var redzēt ļoti lielas izmaiņas, esam palikuši mierīgi uz lietām, kuras pirms tam mums izraisījušas uztraukumu, mēs protam uzturēt acu kontaktu un komunicēt ar apkārtējiem, iesaistamies lomu spēlēs.
Gribētu pateikt lielu paldies”Autisma atbalsta punkts Rēzekne”- Edgaram Šilinam par ziedojumu kampaņas un brauciena organizēšanu, paldies viesiem ziedotājiem, paldies ģimenei, draugiem un kolēģiem. Ar Jūsu neizsakāmo sirds siltumu, rodas iespēja dzīvot, augt un attīstīties. Paldies!
Ulda mamma,Oksana