VADIMA BRAUCIENS UZ PĒTERBURGU!

Vēlos pastāstīt par diviem mūsu braucieniem uz Sanktpēterburgu, uz neiroloģisko centru “Doktrīna”. Ar Rēzeknes autisma atbalsta centra un labsirdīgu cilvēku palīdzību 2018. gada 6. maijā Vadims izgāja pirmo 14 dienu ilgo rehabilitācijas un diagnostikas kursu. Pēc pareizi piemeklētas ārstēšanas un diagnozes noteikšanas Vadima veselības stāvoklis ievērojami uzlabojās. Vadims ir sācis vairāk mēģināt komunicēt ar citiem bērniņiem un ir beidzis baidīties no svešiem cilvēkiem, sācis labāk uztvert apkārtējo pasauli un sāk izrunāt atsevišķus vārdus.
2018. gada augustā Vadims izgāja otro “Tomatis” programmas kursu. Paralēli viņš izgāja mikropolarizācijas kursu un nodarbības ar logopēdu. Uz klīniku mazais gāja ar lielu prieku, jo tur prot atrast pareizo pieeju bērniem. Klīnikas ārsti deva lielas cerības, ka mana bērna veselības stāvoklis uzlabosies. Diagnostika uzrādīja to, ka smadzenes labi uztver visas saņemtās procedūras. Šobrīd, mājās esot, viņam ir jāiziet 6 mēnešus ilgs medikamentu lietošanas kurss, tāpat mēs intensīvi apmeklēsim nodarbības pie dažādiem speciālistiem, ko organizē autisma atbalsta punkts Rēzeknē, jo nepietiek tikai ar to, ka tiek aizbraukts uz Sanktpēterburgu, iespēju robežās katru dienu ar bērnu ir jādarbojas arī mājās, tikai tad ir iespējams sasniegt cerētos rezultātus. Ārsti teica nenokārt degunu, bet būt pacietīgiem. Ceru, ka viss būs labi.
Vēlos pateikties visiem, kas palīdzēja līdzekļu vākšanā, lai varētu nodrošināt ārstēšanu, tāpat paldies par morālo atbalstu, jo īpaši “TFK Rēzekne”, SIA “Trans speed” un biedrībai “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē”, un tās vadītājiem Edgaram un Sandrai, bez kuriem šie braucieni varēja arī nenotikt. Ar nepacietību gaidām rezultātus.

Ar cieņu
Vadima mamma