Ziedotājiem

Labdien!
Biedrībai “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” ir mācību klase, Metālistu ielā 2, Rēzeknē, kurā bērniem ar īpašām vajadzībām sākot ar 2017.gada augustu tiek plānots organizēt sekojošas izglītojošās un attīstošās nodarbības:
• speciālā pedagoga nodarbības;
• logopēda nodarbības;
• mūzikas terapijas grupas nodarbības;
• audiologopēda nodarbības;
• fizioterapijas un masāžas kurss;
• ritma izjūtas nodarbības;
• lietišķā datormācība;
• teātra mākslas pulciņš;
• aerobika īpašo bērnu mammām;
• iknedēļas nodarbības baseinā;
• dažādu speciālistu konsultācijas.
Diemžēl ir jāsecina, ka pašvaldības finansējums ir nepietiekošs kvalitatīvai paredzēto aktivitāšu īstenošanai, jo nepieciešams pašiem algot speciālistus, kuri vadīs paredzētās nodarbības.
Sākot no 2016.gada septembra līdz 2017.gada jūnijam kaut uz vienu nodarbību mūsu klasē bija 54 bērni ar īpašām vajadzībām.
Protams, no savas puses biedrība aktīvi piedalīsies izsludinātajos projektu konkursos, bet, lai neapstātos šis process ir nepieciešama finansiālā vai arī materiāla palīdzība.
Ja vēlaties atbalstīt mūsu biedrības darbu un centienus uzlabot cilvēku ar autiska spektra traucējumiem dzīvi, esiet laipni aicināti atbalstīt apvienību ar ziedojumu! Biedrībai ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, tātad arī Jums pienāksies nodokļu atlaides.

Pārskaitījumu var veikt uz bankas kontu ar norādi “ziedojums”:

Nosaukums: Biedrība “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē”
Vienotais reģistrācijas Nr. 40008190588
Juridiskā adrese Kr.Valdemāra iela 4-70, Rēzekne, LV-4601
Bankas rekvizīti:
Bankas nosaukums AS SWEDBANK
Bankas SWIFT kods HABALV22
Projektam paredzētā IBAN konta numurs LV09HABA0551034689577

Palīdzot citiem, palīdzi sev! Informācija par biedrību pieejama šeit: http://www.autismsrezekne.lv

Ar cieņu,
Biedrības “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē”
valdes loceklis Edgars Šilins
edavs@inbox.lv, tālr. 26184413

 

 
Vadims Moisejevs, 4 gadi, bērnības autisms
 
Vadims Moisejevs

Nepieciešama summa: 20OO EUR
Saziedots: 1008.59 EUR

Ziedotāji: Aleksandrs Meškovskis, Abajeva Marina, IK ARMINO, Žanna Tumanova, Pāvels Bortņikovs, Jeļena Tičko, Marija Lagutina, Tatjana Ivanova, Agija Kelpša, Baiba Čodore, Oksana Ticsone, Vjačeslavs Lozovojs, Aleksandrs Jakušins, Nataļja Romanovska, Andris Rikums, Andrejs Hmarnijs, Baiba Šaicāne, Guntis Zalāns, Doroškevičs Raivis, Nadežda Ovčaruka, Dmitrijs Rakļinskis, Ilma Andersone, Jeļena Gotharde, Ivo Rumba, Jeļena Rjazanska, Dmitrijs Ruza, Inesa Maļuhina, Māra Orlova-Vasiļevska, Mihails Šabans, Žanna Fedjakina, Tatjana Jegorova, Daina Mustermane, Maija Vīksne, Laura Danileviča, Hannes Korjus, Jurijs Oškukovs, Ostapovs Eduards, Olga Soldatova, Sintija Kricka, Alesja Komare, Aigars Rags, Jeļena Giacintova, Deniss Garfunkels, Gaļina Noskova, Svetlana Lukjanoviča, Stepans Lukaveckis, Aleksandra Orlova, Intars Burkovskis, Laura Vanaga, Bahtiars Bukšajevs, Irina Strogonova, TFK RĒZEKNE, Anna Butrima, Leonīds Platpirs, Jānis Bullītis, Romans Jefanovs, Olga Ruskiha, Tatjana Ivanova, Eduards Paviloits, Elga Novojenko, Žanna Tumanova, Nataļja Bogatova, Tatjana Ivanova, Olga Ruskiha, Dainis Kļaviņš

 
Lūdzu palīdzēt iespēju robežās manam dēlam Vadimam. Viņam ir 4 gadi, bērns nerunā un baidās no svešiem cilvēkiem. Ikdienā apmeklējam speciālo logopēdisko dārziņu, kā arī biedrības „Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” organizētās speciālā pedagoga, ergoterapeita, audiologopēda, fizioterapeita nodarbības. Ārsti uzstādīja diagnozi – autiska spektra traucējumi . Lai bērnu varētu ārstēt, nepieciešama speciālistu palīdzība Sankt-Pēterburgas neiroloģijas klīnikā „PrognozMed”, kur 2 nedēļu rehabilitācijas kurss izmaksā 2000 Euro (summā iekļautas arī ceļa un dzīvesvietas īres izdevumi). Tādas naudas man nav, jo es viena audzinu 2 bērnus . Man ir cerība uz to,ka atradīsies labsirdigi cilvēki, kam nav vienaldzīgs slima bērna liktenis un palīdzēs saziedot nepieciešamo summu. Iepriekš pateicos, Vadima mamma.

 
Pārskaitījumu var veikt uz bankas kontu ar norādi “ziedojums Vadimam”:

Nosaukums: Biedrība “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē”
Vienotais reģistrācijas Nr. 40008190588
Juridiskā adrese Kr.Valdemāra iela 4-70, Rēzekne, LV-4601
Bankas rekvizīti:
Bankas nosaukums AS SWEDBANK
Bankas SWIFT kods HABALV22
Projektam paredzētā IBAN konta numurs LV09HABA0551034689577

 
 
Toms Cauņa, 2,5 gadi, dauna sindroms

 
Toms Cauņa
Nepieciešama summa: 2200,00 EUR
Saziedots: 1957,00 EUR
Ziedotāji: Ingrīda Trapiņa, Helēna Ozola, Deniss Enikovs, Inga Matvejenko, Monta Martinsone, Estere Viļuma, Ināra Rūse, Oskars Krasnobajs, Ance Mizēna, Kaspars Rinkevičs, Māra Raģe, Svetlana Semencova, Samanta Peipiņa, Artūrs Broks, Vita Ameļko, Alla Bārtule, Jolanta Krasnobaja, Jekaterina Jefremova, Rihards Rižovs, Ingūna Juhneviča, Gita Želve, Dmitri Gerberg, Līga Ruduka-Ābola, Marks Ļitvjakovs, Tatjana Solovjova, Gatis Kozjura, Klinta Stafecka, Ērika Trokša, Ieva Gigele, Dāvis Sporāns, Inese Kapača, Loreta Narbutaite, Regīna Vilciņa, Margarita Lutere, Jeļizaveta Puzāne, Kristīne Verpele, Andris Rikums, Konstantīns Savčenko, Edgars Romanovskis, Linda Kuzmicka, Aleksandrs Matukevičs, Sanita Boša, Jeļizaveta Gavrilova, Karīna Kuzmina, Dmitrijs Rakļinskis, Ilze Kozlovska, Arvīds Žurzdins, Anita Soloveiko, Marina Bojaruneca, Ieva Fogele, Dāvis Sporāns, Santa Omule, Rolands Niklass, Andrejs Hadejevs, Andrejs Konoščenoks, Maruta Spule-Skuja, Maija Kolodina, Edgars Vanags, Ivars Sārmiņš, Jolanta Dreimane, Aleksejs Kravčenko, Linda Kokarēviča, Diāna Vasiļjeva, Līga Resčevska, Marina Svētiņa, Jeļena Giacintova, Jeļena Kozlova, SIA ENTRESOL, SIA GOLFA KLUBA RTESTORĀNS, Leišavniece Izabella, Marika Kušnere, Zane Stūrmane, Laura Vanaga, SIA ECMR, Gita Semenčikova, Līga Jirgensone, Inga Branta-Čepule, Linda Kokarēviča, Madara Vaivode, Linda Gruika, Kristīne Ķīkule, Lūcija Začesta, Olga Ruskiha,
Jekaterina Kuprijanova, Arturs Začests, Ilze Sparāne, Solvita Māliņa, Aldis Balodis, Aina Ābola, Olga Ruskiha

 
Toms ir 2,5 gadus vecs, ļoti saulains un mīļš puisīts ar Dauna sindromu. Toms neattīstas kā citi bērni ar šo sindromu, neskatoties uz daudzajām rehabilitācijām un nodarbībām.
7 mēnešu vecumā viņam tika veikta sirds operācija, kas ir reta un netipiska šim sindromam. Mēnesi pavadot reanimācijā komplikāciju dēļ, puisītim visu vajadzēja mācīties no jauna. Visu šo laiku Toms ir apmeklējis daudz un dažādas nodarbības, lēnā tempā viņa attīstība uzlabojas, ir redzams progress. Neskatoties uz to savos 2,5 gados Tomiņš vēl nespēj nostāvēt uz savām kājām muskuļu hipotonusa dēļ, valodas attīstības un psihomotorās attīstības aiztures dēļ joprojām nerunā, nespēj izpildīt vienkāršus lūgumus.
Pēc biedrības „Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” uzaicinājuma Rēzeknē viesojās neiralogs no Sanktpēterburgas neiroloģijas centra „PrognozMed”, kurš, apskatot Tomu, deva cerības, ka ar mikropolarizācijas stimulāciju un komplekso kursu arī Toms reiz pateiks „Mamma” un „Tētis”, spēs skriet kopā ar māsu un brāli, un turpinās visus iepriecināt ar savu burvīgo un neatkārtojamo smaidu.
Tā kā mums ir daudzbērnu ģimene, tad, bez palīdzības Tomam, ģimenei ir daudz citu izdevumu arī pārējo bērnu izglītošanai un aprūpei, līdz ar ko lūdzam līdzcilvēku palīdzību un iespēju robežās ziedot finansu līdzekļus Tomiņa braucienam uz Sankt-pēterburgu 2 nedēļu gara rehabilitācijas kursa iziešanai. Jau iepriekš no sirds pateicamies visiem, kuri nebūs vienaldzīgi un sniegs palīdzīgo roku.

 
Ar cieņu, Tomiņa vecāki
 
Pārskaitījumu var veikt uz bankas kontu ar norādi “ziedojums Tomam”:

Nosaukums: Biedrība “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē”
Vienotais reģistrācijas Nr. 40008190588
Juridiskā adrese Kr.Valdemāra iela 4-70, Rēzekne, LV-4601
Bankas rekvizīti:
Bankas nosaukums AS SWEDBANK
Bankas SWIFT kods HABALV22
Projektam paredzētā IBAN konta numurs LV09HABA0551034689577

 
 
Uldis Skudrītis,
Baldone, 8 gadi, diagnoze – autisms

 

Nepieciešama summa: 18OO EUR
Saziedots: 312.00 EUR

Anna Ozola, Tatjana Tihoņenko, Svetlana Grinberga, Zane Grīnberga, Laura Vanaga, Olga Bobrovska, Ronalds Siliņš, Nurgalijevs Ruslans, Dmitrijs Rakļinskis, Alla Urlika, Elmārs Ciganovičs, Andrejs Korklišs, Aigars Rags, Olga Ruskiha, Linda Cauņa, Elga Novojenko, Artūrs Klodčiks, Anita Soloveiko, Edgars Rantiņš, Olga Ruskiha

 
Uldītim ir 8.gadi, un viņš ir dzīvespriecīgs zēns.Taču būdams vecumā, kad jāsāk runāt, Uldis klusēja, kas lika stipri aizdomāties par dēla veselību. Neskaitāmie ārstu apmeklējumi un procedūru rezultāti secināja, ka Uldim ir autisms, vidēji smaga atpalicība, aizkavēta valodas attīstība. 2017.gada septembrī Uldis uzsāka mācības Gaismas internātpamatskolā, Rīgā. Ar bērniem ir draudzīgs, mācās, iesaistās rotaļās un sporto kopā ar pārējiem bērniem.Uldim viena no aizraušanām ir zīmēšana. Ļoti daudz zīmē ceļu satiksmi, pilsētas. Patīk iesaistīties spēlēs ar vecāko māsu un mazāko brāli.Priecīgs,kad dodamies izbraukumā uz citām pilsētām, jo tas vienmēr priekš viņa ir kaut kas jauns, ko pēc tam viņš izklāsta uz papīra lapas. Esam apmeklējuši logopēdus,ergoterapeitus,fizioterapijas,mūzikas terapijas, reitterapiju, 2 gadus esam devušies uz biedrības „Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” organizēto vasaras nometni Rēzeknē “Dabas dziednieciskais spēks”,kā arī bijām vizītē pie neirologa A.Munkujeva no Santpēterburgas klīnikas PrognozMed, kurš bija viesojies pie bērniem Rēzeknē.Pateicoties ārsta aicinājumam, biedrības ”Autisma atbalsta punkts Rēzekne” un protams apkārtējo cilvēku atbalstam, mēs 2017.gada augustā devāmies uz klīniku. Izejot 2x nedēļu ārstēšanās kursu, Uldim varēja uzreiz manīt izmaiņas. Puika palika drošāks uz apkārtējo vidi, lielāka interese radusies uz saziņu ar cilvēkiem, pēc paša gribas vēlas iemācīties ko jaunu un iekļauties kādās darbībās ar saviem vienaudžiem. Ir arī paaugstināts kvalifikācijas kods mācību programmai skolā. Pēc tik labiem uzlabojumiem, mums ir iespēja atgriezties šajā klīnikā un turpināt iesākto, jo Uldītim ir kur augt, taču mūsu ģimenei nav tādu iespēju, tāpēc lūdzu Jūsu atbalstu un palīdzību. Es ticu brīnumiem, un ticu tam, ka mans bērns pārvarēs šis grūtības un arvien labāk spēs iekļauties sabiedrībā.
Ar cieņu Oksana, Ulda mamma.

 
Pārskaitījumu var veikt uz bankas kontu ar norādi “ziedojums Uldim”:

Nosaukums: Biedrība “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē”
Vienotais reģistrācijas Nr. 40008190588
Juridiskā adrese Kr.Valdemāra iela 4-70, Rēzekne, LV-4601
Bankas rekvizīti:
Bankas nosaukums AS SWEDBANK
Bankas SWIFT kods HABALV22
Projektam paredzētā IBAN konta numurs LV09HABA0551034689577