Ekskursija uz Līvu Akvaparku

Vasara šogad nelutina ar karstu, saulainu laiku, lai dotos atpūsties dabā pie ūdens, tādēļ agrā 2.augusta rītā biedrību „Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” un „Saulesstars” bērni kopā ar vecākiem devās uz Līvu Akvaparu. Pa ceļam uz izklaides un atpūtas vietu tika apmeklēta Kokneses estrāde pie Daugavas, atpūšoties, pastaigājoties un uzkrājot spēkus tālākajam braucienam.

Līvu Akvaparkā tika pavadītas četras prieka un azarta pilnas stundas. Bērni ar sajūsmu devās braucienā pa mākslīgi veidoto upi, kopā ar vecākiem izmēģinot dažāda ātruma un garuma caurules, kā arī citas atrakcijas, kuras piedāvā atpūtas parks. Relaksācija pirtīs, burbuļvannās, sāls istabas apmeklējums ļāva nedaudz atpūsties, atvilkt elpu, lai atkal mestos ūdens priekos. Īpašu sajūsmu sagādāja mākslīgo viļņu radītais baseins, mētājot un šūpinot gan lielos, gan mazos peldētājus.

Bērni un viņu vecāki bija patiesi priecīgi un pateicīgi par iespēju doties atpūsties kopā ar ģimeni uz Līvu Akvaparku. Izsakam pateicību Rēzeknes pilsētas domes sociālajam dienestam par piešķirto transportu, Andrim Filipenokam par sagādātajām siltām rīta bulciņām, Līvu Akvaparka administrācijai par radīto iespēju izmantot pakalpojumus par pazeminātām cenām. Liels paldies visem vecākiem, kuri nenobijās no grūtībām un devās šajā ekskursijā, kā arī Sandrai un Edgaram par organizēto braucienu.

Biedrības vārdā – Laura Bērziņa