PALĪDZĒSIM MAZAJAM TOMAM!

TOMS CAUŅA,
2,5 GADI, DAUNA SINDROMS
Toms ir 2,5 gadus vecs, ļoti saulains un mīļš puisīts ar Dauna sindromu. Toms neattīstas kā citi bērni ar šo sindromu, neskatoties uz daudzajām rehabilitācijām un nodarbībām.
7 mēnešu vecumā viņam tika veikta sirds operācija, kas ir reta un netipiska šim sindromam. Mēnesi pavadot reanimācijā komplikāciju dēļ, puisītim visu vajadzēja mācīties no jauna. Visu šo laiku Toms ir apmeklējis daudz un dažādas nodarbības, lēnā tempā viņa attīstība uzlabojas, ir redzams progress. Neskatoties uz to savos 2,5 gados Tomiņš vēl nespēj nostāvēt uz savām kājām muskuļu hipotonusa dēļ, valodas attīstības un psihomotorās attīstības aiztures dēļ joprojām nerunā, nespēj izpildīt vienkāršus lūgumus.
Pēc biedrības „Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” uzaicinājuma Rēzeknē viesojās neiralogs no Sanktpēterburgas neiroloģijas centra „PrognozMed”, kurš, apskatot Tomu, deva cerības, ka ar mikropolarizācijas stimulāciju un komplekso kursu arī Toms reiz pateiks „Mamma” un „Tētis”, spēs skriet kopā ar māsu un brāli, un turpinās visus iepriecināt ar savu burvīgo un neatkārtojamo smaidu.
Tā kā mums ir daudzbērnu ģimene, tad, bez palīdzības Tomam, ģimenei ir daudz citu izdevumu arī pārējo bērnu izglītošanai un aprūpei, līdz ar ko lūdzam līdzcilvēku palīdzību un iespēju robežās ziedot finansu līdzekļus Tomiņa braucienam uz Sankt-pēterburgu 2 nedēļu gara rehabilitācijas kursa iziešanai. Jau iepriekš no sirds pateicamies visiem, kuri nebūs vienaldzīgi un sniegs palīdzīgo roku.
Pavisam nepieciešami 2100,00 EUR.

Ar cieņu, Tomiņa vecāki

Pārskaitījumu var veikt uz bankas kontu ar norādi “ziedojums Tomam”:

Nosaukums: Biedrība “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē”
Vienotais reģistrācijas Nr. 40008190588
Juridiskā adrese Kr.Valdemāra iela 4-70, Rēzekne, LV-4601
Bankas rekvizīti:
Bankas nosaukums AS SWEDBANK
Bankas SWIFT kods HABALV22
Projektam paredzētā IBAN konta numurs LV09HABA0551034689577